Rezultati kluba u 2011.godini

 

 

 

1. „A“ HRVATSKA LIGA: 3. mjesto
(Šibenik, 03.-13.10.2011. godine)

20. EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 3. mjesto
(Šibenik, 03.- 13.10.2011. godine)

 

4. RIJEKA - Rijeka (RtgAvg:2537)

1.

GM Grachev Boris

2682

RUS

6,5

9,0

2756

2.

GM Filippov Anton

2606

UZB

6,5

9,0

2723

3.

GM Šulava Nenad

2540

CRO

4,5

9,0

2486

4.

GM Cvitan Ognjen

2507

CRO

5,0

9,0

2495

5.

GM Ferčec Nenad

2456

CRO

4,0

8,0

2410

6.

IM Golubović Boris

2409

CRO

4,0

5,0

2490

7.

IM Rukavina Josip

2431

CRO

2,0

5,0



2284

 

1. „B“ HRVATSKA LIGA: 10. mjesto
(Šibenik, 03.-13.10.2011. godine)

20. EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 10. mjesto
(Šibenik, 03.- 13.10.2011. godine)

 

9. RIJEKA „2 „- Rijeka (RtgAvg:2278)

1.

IM Ushenina Anna

2462

UKR

1,0

2,0

0

2.

IM Petrov Jole

2432

CRO

1,0

4,0

2207

3.

FM Plenča Julijan

2334

CRO

2,5

9,0

2292

4.

FM  Zelenika Srđan

2320

CRO

3,0

9,0

2298

5.

I  Vrhovnik Damir

2074

CRO

4,5

9,0

2303

6.

I Plenča Jadranko

1931

CRO

4,0

9,0

2236

7.

II Tica Sven

1725

CRO

1,5

9,0

1978

8.

MK Trošelj Teo

2047

CRO

1,5

2,0

0

 

 

1. HRVATSKA LIGA-žene: 6. mjesto
(Šibenik, 03.-11.10.2011. godine)

20. EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 6. mjesto
(Šibenik, 03.- 11.09.2011. godine)

1. ploča

međ. majstor Anna Ushenina       2462

5,0/7

Performans 2454

2. ploča

Mk   Iveković Ivana                   1912

1,0/7

Performans 1795

3. ploča

Mk   Kanceljak Dalija                     1913

2,0/7

Performans 1837

4. ploča

1.kat Šamanić Verena              1626

2,0/7

Performans 1787



20. KUP REPUBLIKE HRVATSKE - 5. MJESTO
(Šibenik 17. - 22.05.2011.god.)

1. ploča

velemajstor Šulava Nenad (2554)

2.5/6

Elo pr.2376

2. ploča

velemajstor Cvitan Ognjen (2498)

3.5/5

Elo pr.2521

3. ploča

velemajstor Ferčec Nenad (2453)

4.0/6

Elo pr.2395

4. ploča

Međunarodni majstor Boris Golubović (2416)

1.5/2

Elo pr.2132

1. rezerva

Međunarodni majstor Petrov Jole (2416)

1.5/2

Elo pr.2176

2. rezerva

Međunarodni majstor Rukavina Josip (2430)

2.0/3

Elo pr.2401


Konačni poredak 20. Kupa Republike Hrvatske 2011.

 


 

1.HRVATSKA JUNIORSKA LIGA - 11.mjesto
(Sveti Filip i Jakov, 24.04.-01.05.2011. godine)

1. ploča

Verena  Šamanić 1653

2.0/11

2. ploča

Sven Tica             1615

4.0/11

3. ploča

Jadranko Plenča  1851

6.0/11

4. ploča

Filip Mravić           1781

0.5/11

 

 

 

 

Konačan poredak !
Voditelj ekipe: međunarodni majstor Josip Rukavina.