Rezultati kluba u 2009. godini

1. HRVATSKA LIGA: 6. mjesto
(Šibenik, 20.-29.09.2009. godine)

18. EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO   6. mjesto
(Šibenik, 20.- 29.09.2009. godine)

 

1. ploča

velemajstor Boris Grachev

3,0/7

Elo prosjek   2654

2. ploča

velemajstor Borki Predojević

3,0/6

Elo prosjek  2636

3. ploča

velemajstor Ognjen Cvitan

4,5/9

Elo prosjek  2559

4. ploča

velemajstor Mišo Cebalo

2,5/8

Elo prosjek  2520

5. ploča

međ. majstor Josip Rukavina

2,0/5

Elo prosjek  2451

6. ploča

međ. majstor Boris Golubović

4,5/8

Elo prosjek  2449

1.rezerva

velemajstor Luka Lenič

4,0/5

Elo prosjek  2413

2.rezerva

međ. majstor Jole Petrov

3,0/6

Elo prosjek  2409


1. HRVATSKA LIGA-žene: 5. mjesto
(Šibenik, 20.-29.09.2009. godine)

18. EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO   5. mjesto
(Šibenik, 20.- 29.09.2009. godine)

 

1. ploča

međ. majstor Javakhishvili Lela

7,0/9

Elo prosjek   2331

2. ploča

w.fide majstor   Ana Berke

3,0/7

Elo prosjek   2157

3. ploča

majs. kandidat Dalija Kanceljak

2,5/8

Elo prosjek  1955


18. KUP REPUBLIKE HRVATSKE - 6. mjesto
(Šibenik, 19.-24.05.2009.)

1. ploča velemajstor Boris Grachev (2652) 3.0/5 Elo pr.2518
2. ploča velemajstor Ognjen Cvitan (2523) 3.0/5 Elo pr.2407
3. ploča velemajstor Mišo Cebalo (2469) 3.5/5 Elo pr.2395
4. ploča međunarodni majstor Josip Rukavina (2423) 3.0/3  Elo pr.2263
1. rezerva međunarodni majstor Boris Golubović (2385) 0.5/1 Elo pr.2432
2. rezerva međunarodni majstor Jole Petrov (2435) 0.5/1 Elo pr.2468


BRZOPOTEZNO PRVENSTVO HRVATSKE - 1. mjesto
(Šibenik, 23.05.2009.)

1. ploča velemajstor Boris Grachev (2652) 8.0/8
2. ploča velemajstor Ognjen Cvitan (2523) 6.0/8
3. ploča velemajstor Mišo Cebalo (2469) 5.0/6
4. ploča međunarodni majstor Jole Petrov (2423) 8.0/8
1. rezerva međunarodni majstor Boris Golubović (2385) 2.0/2


1. FESTIVALSKA SKUPINA - 1. mjesto
(Šibenik, 19.-24.05.2009. godine)

1. ploča Julijan Plenča (2281) 6.5/7
2. ploča Ivica Mandekić (2318) 2.0/3
3. ploča Srđan Zelenika (2284) 4.5/7
4. ploča Brian Dinter (2130) 5.5/7
1. rezerva Damir Vrhovnik (2008) 2.0/4


1. FESTIVALSKA SKUPINA "BLITZ" - 1. mjesto

1. ploča Julijan Plenča 9.5/10
2. ploča Srđan Zelenika 8.0/10
3. ploča Damir Vrhovnik 8.0/10
4. ploča Brian Dinter 5.0/10


1.HRVATSKA JUNIORSKA LIGA - 5.mjesto
(Sveti Filip i Jakov, 13-19.04.2009. godine)

1. ploča Julijan Plenča (2281) 9.0/11
2. ploča Sanjin Ružić (1927) 4.5/11
3. ploča Mislav Monjac (1803) 5.0/11
4. ploča Filip Mravić (1813) 5.5/10
rezerva Sven Tica (1767) 0.0/1
rezerva Jadranko Plenča (1767)

Voditelj ekipe: međunarodni majstor Josip Rukavina.